Rozwijane menu

11 marca 2017

FOTOGRAFICZNE POCZĄTKI MONE + pierwszy aparat || VIDEO + AUTOPORTRETY

 Follow me on INSTAGRAM


Czasami początki bywają trudne... Chwila moment, co ja gadam? Początki zawsze są trudne! w mniejszym, czy większym stopniu, ale zawsze są jakieś problemy. Ktoś chce nam podciąć skrzydła, tracimy wiarę w nasze działania. Nie widzimy efektów, progresu, a tym samym sensu w tym co robimy. Znacie to? Dzisiejszy post poświęciłam pogadance w filmiku, moim początkom w fotografii. Co prawda był już taki wpis na blogu, ale podobno lepiej się słucha, niż czyta.

Nie będę przedłużać, wyjaśnię krótko co i jak. Dodałam kilka autoportretów zrobionych podczas kręcenia ujęć oraz zdjęcia, które pokazałam w filmiku. Może uznacie, że słabo je widać, więc są i tutaj :) Jeśli macie jakieś pytania, propozycje fotograficznych filmików, to piszcie w komentarzach.
Miłego oglądania!


Ujęcia z filmiku.

***


Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  6 komentarzy :

 1. Rozwinęłaś się niesamowicie! U mnie dzisiaj nastąpił "przełom" w fotografi dlatego, że kupiłam wreszcie swoją 1 lustrzankę! Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła robić zdjęcia chociaż trochę tak piękne jak Twoje :)
  MÓJ BLOG - KLIK #wypromujsie

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny filmik ! Jest ogromny progress :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia ;)

  Mój blog: http://wikka-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Co z akcją wypromowania się na Twoim blogu? Czekam na jakieś ciekawe propozycje blogów, a tu nic. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety mam za mało czasu aby przejrzeć wszystkie blogi :( A jak mam czas, to mam zbyt wolny internet! Na pewno jeszcze wrócę do takiej akcji :)

   Usuń
 5. Świetny filmik! Super, że chciałaś to wszystko opowiedzieć. :)

  OdpowiedzUsuń