Rozwijane menu

27 czerwca 2018

SPÓŹNIONA WIOSENNA SESJA (i modelka) || cała sesja + filmik


Przyznajcie się... Kto za mną tęskni?
Coraz rzadziej zaglądam na moją własną stronę, a wpisy dodaje średnio raz na miesiąc. Trochę przykre, że tak zaniedbuje was i moją fotograficzną działalność. Wiele razy obiecywałam poprawę, wielokrotnie starałam się sprostać swoim własnym wymaganiom. Jednak najciężej jest przeskoczyć poprzeczkę, którą sami sobie ustawiliśmy. Myślałam nad porzuceniem tego w cholerę, bo ktokolwiek jeszcze czyta wpisy na blogu? Teraz przerzuciliśmy się na instagram. Szybciej, prościej, przyjemniej. A ja tak tęsknie za wami! Próbuje chociaż na instagramie utrzymać jakiś poziom konwersacji, a nie jedynie ,,ślicznie'' - ,,pięknie'' - ,,cudownie'', bardzo lubię dyskusje, dowiadywać się co inni myślą na dany temat, jakie obejmują stanowisko. Więc teraz wy, którzy to czytacie, powiedźcie mi, warto jeszcze prowadzić bloga? W dzisiejszych czasach?

20 maja 2018

JAKIM CUDEM Z WŁOSÓW BLOND ZROBIŁY MI SIĘ RÓŻOWE?! || #outfit 80

 Follow me on INSTAGRAM
 

Jak wam się podobają moje różowe włosy? Chociaż miejscami wyglądają na bardziej czerwone, a chwilowo rudawe, ale ja jestem zadowolona. Zawsze powtarzałam, że róż nie jest dla mnie, wręcz nienawidzę tego koloru. A teraz? Bęc i jest! Zapytacie jak to się stało, już tłumaczę :)

9 maja 2018

HIPSTERKIE MIEJSCA W WARSZAWIE - sesja zdjęciowa + filmik

 Follow me on INSTAGRAM


Tym razem zaczniemy trochę od innej strony... Jak tam matury? Albo przygotowywania do wystawienia ocen? Pamiętam jak ja byłam w szkole średniej (wrrr) i wystawianie ocen, w ogóle szkoła to była dla mnie istna masakra. Czułam się jak w klatce! Ale na ten temat może innym razem :) Mam nadzieję, że wam wszystkie egzaminy idą jak z płatka, a jeśli macie jeszcze coś do zaliczenia, to mocno trzymam kciuki!
W dzisiejszym wpisie przedstawiam wam jedną sesje w trzech klimatach.

26 kwietnia 2018

RELACJA Z WARSAW ANIMALS DAYS 2018

 Follow me on INSTAGRAMHeja Kochani!
Dwa tygodnie temu odbyły się Targi Warsaw Animals Days 2018 w których można było zobaczyć całą masę słodziaków! Oczywiście ja z bzikiem na punkcie zwierząt nie mogłam ominąć takiego wydarzenia i razem z moim chłopakiem pojechaliśmy do podwarszawskiego Nadarzyna.

18 kwietnia 2018

PHOTOSHOOT AT HOME without studio || video + photos

 Follow me on INSTAGRAM
 

Dobry Wieczór :)
I w końcu mamy post z tymi zdjęciami! Wprawdzie nie całą sesje wam pokazuję, gdyż obrobiłam naprawdę bardzo, bardzo dużo ujęć dziewczyn. Miałam później problem z wybieraniem tych, które chce wam tutaj pokazać i wiecie co? Nadal uważam, że jest tych zdjęć zbyt wiele. Dlatego przygotujcie się na dużą dawkę wrażeń, bo do obejrzenia macie również filmik z owej sesji :)
Powiem wam szczerze, że lubię i nie lubię robić zdjęć w zamkniętych pomieszczeniach.

15 kwietnia 2018

SPRINGTIME - autoportrety na powitanie wiosny || #outfit 79

 Follow me on INSTAGRAM


NARESZCIE!
Nadeszła długo wyczekiwana wiosna, choć jak dla mnie, to wyskoczyła z hukiem, potknęła się i musiało ją zastąpić lato. Nie żebym tej drugiej pory roku nie kochała, nie nie, nie o to chodzi, po prostu jeszcze nie zaprzyjaźniłam się z wiosną, a tu lato. Jednak z tego co widzę, pogoda powolutku się normuje, a ja korzystając z wiosny postanowiłam wyskoczyć na szybkie autoportrety :)

9 kwietnia 2018

• Three Crosses Square

 Follow me on INSTAGRAM


Hejo Robaczki!
Mam kilka minut aby wyjść do pracy, więc piszę ten wpis na szybkości. Niemniej postaram się zawrzeć tutaj wszystko co najlepsze :) Sesje z Gosią wykonałyśmy gdy temperatura była jeszcze na minusie, a na chodnikach spokojnie mieszkał sobie mało puszysty śnieg. Zdjęcia te były niemałym wyzwaniem, bo modelka mi trochę zamarzała. Nie dała tego po sobie poznać (o ile nie zwrócicie na gęsią skórkę na dekolcie), a tak to spisała się naprawdę świetnie, prawda?

31 marca 2018

JAK ROBIĘ SOBIE SAMA ZDJĘCIA? || filmik + zdjęcia

 Follow me on INSTAGRAM


Dobry, jajeczkowy wieczór!
Wiem wiem, jesteście zajęci przygotowaniami do świąt, jednak wierzę, że w chwili odpoczynku zerkniecie na mojego bloga i zobaczycie w nim nowe treści, nowy post! Powiem nieskromnie, jestem z siebie dumna. Przygotowałam dla was kawał dobrego materiału!