Rozwijane menu

4 stycznia 2018

Domowa sesja zdjęciowa u Kate + video

 Follow me on INSTAGRAM


Dobry wieczór!
Jakiś czas temu (jeszcze przed świętami) wybrałam się w szaloną podróż do Kate, aby wykonać domową sesje. Nie za często mam okazję do takiej rozpusty (wnętrze do zdjęć?! wow!), dlatego też grzechem byłoby nie skorzystać. Poza wywijaniem dziwnych pozycji na łóżku (prawie spadłam, ale to innym razem) zaliczyłyśmy również marznięcie przy otwartym oknie z kawą w ręku (spoko, nie była to kawa, ale ujęcia wyszły klimatycznie). Czego to się nie zrobi dla zdjęć!

18 grudnia 2017

JESIENNA SESJA Z NICOLE

 Follow me on INSTAGRAM


Jesień? Jaka jesień?
Zimę mamy! Albo i nie, śniegu nie ma, nie ma zimy. Tylko trochę święta zapasem... Dlatego wstawiam zaległe sesje dzisiaj :) Aby się wyrobić przed 21 grudnia, czyli pierwszym dniem zimy. Kalendarzowej oczywiście, o śniegu na święta nawet nie myślicie. Zaległości... trochę ich mam, nie zaprzeczam, ale kto ich nie ma? Zwłaszcza w grudniu :) Jak tam maturzystom idą przygotowania? Tak tak, zaraz minie ta zima (która się jeszcze nie zaczęła), rozpocznie się wiosna, a tu BĘC i kasztany zaczną kwitnąć. Wiecie co to oznacza? Że sławne ,,zaraz'' zamieniło się w nogi z waty i gulę w gardle. Jeśli chcecie jeszcze trochę poczekać, to lepiej zbierzcie się w sobie, bo czasu już nie ma i nie będzie. Razem się ogarniamy, bez mówienia ,,zaraz'', zamieniamy je na ,,już, teraz'' ok?

6 grudnia 2017

CO MASZ ZROBIĆ JUTRO, ZRÓB WCZORAJ || Kawałek Nowego Jorku

 Follow me on INSTAGRAM


Jestem! Trochę spóźniona... Oczywiście z tym postem, ale to nic nowego. Nie martwcie się, modelka nie zamarzła, zdjęcia nie są z wczoraj, ale wstawiam je teraz. Mam opóźnienie z obrabianiem zdjęć niczym PKP z przyjazdami na czas. Ha! Dobra, wiele obiecuje, nic nie robię, też tak macie? Obiecujecie sobie ,,tym razem wezmę się w garść! Od poniedziałku...'' a poniedziałek nigdy nie nastaje. Tak jakby całkowicie wypadł z tygodnia. Hej kalendarz! Widziałeś poniedziałek? Istna anarchia dla naszej motywacji. Najlepiej obrać strategię ,,co masz zrobić jutro, zrób wczoraj'' i to serio działa!

15 listopada 2017

Kawałek raju zamknięty w kadrach || #outfit 77

 Follow me on INSTAGRAM


Przbywam do was ponownie z ujęciami pięknej Dominikany, a dodatkowo jestem ja, prezentująca stylizację. Wiem wiem, idealna na tę porę roku, ale chociaż możemy pooglądać słoneczne pogodę, urocze palmy, piękne morze (na tych zdjęciach to kawałeczek). Tęsknie za tym miejscem jak cholera! Na pewno jeszcze tam wrócę, ale tymczasowo możecie przenieść się tam ze mną :)

9 listopada 2017

NOCNA SESJA ZDJĘCIOWA W WARSZAWIE + video


 Follow me on INSTAGRAM


I oto jest! Moja wymarzona sesja z lampeczkami w mieście. Zakochałam się w tych kadrach, a sam filmik wyszedł równie intrygujący. Nie za długi, powiedziałabym wręcz że jest króciutki. A czemu? Stwierdziłam, że nie ma sensu męczyć was tym jak chodzimy, bo to nudne. A pokażę najlepsze ujęcia, których nie było znowu tak wiele, ponieważ wyjątkowo szybko udało nam się wykonać te zdjęcia.

2 listopada 2017

25 MINUT GADANIA + MAKEUP NA HALLOWEEN (jak robię autoportrety)

 Follow me on INSTAGRAM


NIE ŻEBY BYŁO ZA PÓŹNO, nigdy nie jest.

Sami wiecie jak było, informowałam was na bieżąco, ale streszczę dla tych, którzy nie śledzą moich instagramowych snapów. Filmik miał mieć swoją premierę dużo wcześniej, jednak z powodu: problemów z prądem, internetem, komputerem, a następnie z muzyką (a prędzej brakiem możliwości odtwarzania filmu na telefonach, tabletach itp.) nie pojawił się kiedy miał. Mówi się, trudno i płynie się dalej!

30 października 2017

Tańczę przed statywem i robię z siebie głupka czyli #outfit 76

  Follow me on INSTAGRAM


Czekając aż doda się na mój kanał nowy filmik, postanowiłam was trochę rozruszać i wstawić (w końcu) stylizacje w żółtej sukience. Tak tak! Musi być trochę jesiennie. Kapelusze kocham, wywalać się w tych butach także, a kanarkowy, to ostatnio mój ulubiony kolor. Aby nie było zbyt kolorowo dodałam szary płaszcz i gotowe! Szkoda, że aktualna pogoda nakazuje nam opatulać się na cebulkę milionem warstw, aby było powspominać ciepłą, pełną słońca jesień. 

15 października 2017

NAKED IN ROSES || photoshoot + video

Follow me on INSTAGRAM


Witam was ponownie na moim blogu :)
Wstawiam dzisiaj lekko zapomnianą sesje, zważywszy na to, że wykonywałam ją w wakacje, zdjęcia obrobiłam po jakimś czasie. Teraz leżały na dysku i czekały, nie wiem na co. Chyba na cud! Cud się nie zjawił, za to jestem ja :) Jeśli chcecie zobaczyć jak było na naszej sesji, to zapraszam do obejrzenia filmu, który znajdziecie pod spodem.