Rozwijane menu

9 marca 2018

TRZY SESJE, JEDNA MODELKA || dużo ujęć z sesji + video


 Follow me on INSTAGRAM


Biorę duży łyk herbaty, jest trochę za gorąca i czuję mrowienie na języku, znowu się poparzyłam, no cóż, zdarza się. Okładam kubek na bok, prawie zrzucają go ze stolika. Mam dzisiaj dzień fajtłapy. Na szczęście stoi już stabilnie i mogę zabrać się za pisanie nowego wpisu. Patrzę na datę poprzedniego, minął już prawie miesiąc. Chce pacnąć się w rękę za moją niesystematyczność, ale jestem niemal pewna, że wylałabym wtedy resztę herbaty i przy okazji zbiła kubek.

12 lutego 2018

Wycieczka na wyspę Saona i do miasteczka Altos De Chavon || Dominican Republic 2017

 Follow me on INSTAGRAM


Dzień Doberek  :)

Naszło mnie na wspomnienia z pięknej Dominikany. Ponownie to zrobiłam, odczekałam kilka miesięcy i dopiero teraz, gdy nachodzą nas przymrozki, dodaje te kolorowe obrazki. Nie powiem, tęskno mi  za tym miejscem. W dalszym ciągu odnoszę wrażenie, że to sen. Bo Dominikana? Karaiby? Tam gdzie kręcono mój ukochany film Piraci z Karaibów? Wielkie wow! Spełnienie marzeń to coś pięknego, warto do nich dążyć. A najwspanialsza była podróż w dążeniu do tego celu. Zapytacie jak? Powiem wam, że odkładając co miesiąc część wypłaty, szukanie dodatkowych zleceń, szukanie i szukanie, aby dorobić i uzbierać na tą wycieczkę napawało mnie radością. ŻE JUŻ MAM CZĘŚĆ SUMY!

4 lutego 2018

SKĄD WZIĄĆ MODELKĘ DO SESJI? || video

 Follow me on INSTAGRAM


Hej wszystkim! Powracam po miesiącu na tego bloga, wiem, wstyd. Nic nie dodawać przez tak długi czas? Sama jestem w szoku. Ale taka przerwa dobrze robi. Starałam się mniej dodawać na inne social media, ale sami wiecie jak to bywa. Tydzień temu dodałam na mój kanał nowy filmik (kto subskrybuje ten wie, a kto jeszcze tego nie zrobił, to do dzieła! :))
Wracając do tematu tego wpisu, odpowiem wam dzisiaj na pytanie, które bardzo często mi zadajecie, a mianowicie: Skąd wziąć modelkę do sesji? Wyczarować? A może kogoś poprosić? Gdzie szukać?

4 stycznia 2018

Domowa sesja zdjęciowa u Kate + video

 Follow me on INSTAGRAM


Dobry wieczór!
Jakiś czas temu (jeszcze przed świętami) wybrałam się w szaloną podróż do Kate, aby wykonać domową sesje. Nie za często mam okazję do takiej rozpusty (wnętrze do zdjęć?! wow!), dlatego też grzechem byłoby nie skorzystać. Poza wywijaniem dziwnych pozycji na łóżku (prawie spadłam, ale to innym razem) zaliczyłyśmy również marznięcie przy otwartym oknie z kawą w ręku (spoko, nie była to kawa, ale ujęcia wyszły klimatycznie). Czego to się nie zrobi dla zdjęć!

18 grudnia 2017

JESIENNA SESJA Z NICOLE

 Follow me on INSTAGRAM


Jesień? Jaka jesień?
Zimę mamy! Albo i nie, śniegu nie ma, nie ma zimy. Tylko trochę święta zapasem... Dlatego wstawiam zaległe sesje dzisiaj :) Aby się wyrobić przed 21 grudnia, czyli pierwszym dniem zimy. Kalendarzowej oczywiście, o śniegu na święta nawet nie myślicie. Zaległości... trochę ich mam, nie zaprzeczam, ale kto ich nie ma? Zwłaszcza w grudniu :) Jak tam maturzystom idą przygotowania? Tak tak, zaraz minie ta zima (która się jeszcze nie zaczęła), rozpocznie się wiosna, a tu BĘC i kasztany zaczną kwitnąć. Wiecie co to oznacza? Że sławne ,,zaraz'' zamieniło się w nogi z waty i gulę w gardle. Jeśli chcecie jeszcze trochę poczekać, to lepiej zbierzcie się w sobie, bo czasu już nie ma i nie będzie. Razem się ogarniamy, bez mówienia ,,zaraz'', zamieniamy je na ,,już, teraz'' ok?

6 grudnia 2017

CO MASZ ZROBIĆ JUTRO, ZRÓB WCZORAJ || Kawałek Nowego Jorku

 Follow me on INSTAGRAM


Jestem! Trochę spóźniona... Oczywiście z tym postem, ale to nic nowego. Nie martwcie się, modelka nie zamarzła, zdjęcia nie są z wczoraj, ale wstawiam je teraz. Mam opóźnienie z obrabianiem zdjęć niczym PKP z przyjazdami na czas. Ha! Dobra, wiele obiecuje, nic nie robię, też tak macie? Obiecujecie sobie ,,tym razem wezmę się w garść! Od poniedziałku...'' a poniedziałek nigdy nie nastaje. Tak jakby całkowicie wypadł z tygodnia. Hej kalendarz! Widziałeś poniedziałek? Istna anarchia dla naszej motywacji. Najlepiej obrać strategię ,,co masz zrobić jutro, zrób wczoraj'' i to serio działa!

15 listopada 2017

Kawałek raju zamknięty w kadrach || #outfit 77

 Follow me on INSTAGRAM


Przbywam do was ponownie z ujęciami pięknej Dominikany, a dodatkowo jestem ja, prezentująca stylizację. Wiem wiem, idealna na tę porę roku, ale chociaż możemy pooglądać słoneczne pogodę, urocze palmy, piękne morze (na tych zdjęciach to kawałeczek). Tęsknie za tym miejscem jak cholera! Na pewno jeszcze tam wrócę, ale tymczasowo możecie przenieść się tam ze mną :)

9 listopada 2017

NOCNA SESJA ZDJĘCIOWA W WARSZAWIE + video


 Follow me on INSTAGRAM


I oto jest! Moja wymarzona sesja z lampeczkami w mieście. Zakochałam się w tych kadrach, a sam filmik wyszedł równie intrygujący. Nie za długi, powiedziałabym wręcz że jest króciutki. A czemu? Stwierdziłam, że nie ma sensu męczyć was tym jak chodzimy, bo to nudne. A pokażę najlepsze ujęcia, których nie było znowu tak wiele, ponieważ wyjątkowo szybko udało nam się wykonać te zdjęcia.