Czekałam bardzo, bardzo długo na tą sesje. Nie jest ona tą, którą miałam w planach. Jest tylko małym kroczkiem. Koncepcja była zupełnie inna. Ale... Jeszcze pomysł zrealizuje :) Ta sesja jest małym kroczkiem, wstępem do sesji baletowych. Od małego kochałam balet, piękne sukieneczki, puenty, występy, taniec, poruszanie się, znajomość własnego ciała. Do dzisiaj nie odpuszczam i rozciągam się do szpagatu! Raz już mi się udało, co niedługo może zaowocować sesją ze mną w lekko rozciągniętej i skocznej wersji. Ale to za jakiś czas. Sesja z Olga miała być w pięknych promieniach słońca. Oczywiście, jak ja chce piękne światełko, to wyłażą szarobure chmury. A gdy potrzebuje szarości, wtedy jest +30 stopni i bezchmurne niebo. Ironia. Dobre światło miałyśmy tylko przez chwilkę. Później zrobiło się ciemno, można to zauważyć na kilku ujęciach. Tak czy owak, jestem bardzo zadowolona! Olga jest cudowną, sympatyczną osobą, pokochałam ją od razu! Na pewno razem jeszcze duuużo sesji przed nami :) A zapowiadam, że mam bardzo dużo pomysłów na sesje baletowe, także zapraszam do współpracy każdą dobrze rozciągniętą osobę :)

mod. Olga Halik
fot. Mone PhotosFacebook || Instagram || Vogue || Maxmodels  || Tumblr


13 komentarzy:

 1. wspaniała sesja, zakochałam się po prostu! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam wrażenie, że cały czas oglądam te same zdjęcia. Nudne, identyczne ujęcia. Modelka bardzo ładna, wspaniale rozciągnięta, ale jednak dużo brakowało, żeby to była dobra sesja. Nie jest to hejt czy obraza, po prostu takie jest moje zdanie na temat właśnie tej sesji.

  OdpowiedzUsuń
 3. czekałam na tą sesje, szkoda jednak że nie znalazłam żadnych zdjęć na przykład gdy modelka robi szpagat bo takich właśnie szukałam ale sesja mimo wszystko w moich kwiatach:) bardzo ładnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje ! Aż nie mogę oczu oderwać ! < 3

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=477677755642626&set=a.477499642327104.1073741835.102631179813954&type=3&l=b8377f3067&theater Olga wczesniej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie fajnie
  http://hipertrofiaaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeeeej piękne są! Bardzo mi się podoba to pierwsze na drabinie! :) Szkoda tylko, że tak ciemno na dworze było- pewnie świetnie by to wyglądało o zachodzie słońca! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. gdzie były robione zdjęcia na drabinie jeśli można wiedzieć? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. to dach parkingu niedaleko stacji metra

  OdpowiedzUsuń
 10. jaka stacja, jaki dach..? :)

  OdpowiedzUsuń
 11. wow, gdzie były robione te zdj?
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 12. cudowna sesja! jedno wielkie WOW <3

  OdpowiedzUsuń