Napisałam na tym blogu 125 postów, ten będzie 126. Niektóre składały się tylko ze zdjęć, inne ze zdjęć wraz z opisem. Według mnie, post numer 126 będzie jednym z bardziej wyjątkowych. Dlaczego? Sesja wyszła perfekcyjnie według moich planów, moja modelka Nicole spisała się cudownie. Jestem tak zadowolona z tych zdjęć, że nie jesteście sobie nawet tego wyobrazić! Sesja ta dała mi takiego powera, że w tym tygodniu postaram się dodać jeszcze trzy nowe posty! Mam nadzieję, że moje plany powiodą się :) Wracając do tematu sesji, koncepcja była prosta, szykowna kobieta skąpana w złotawych liściach w pięknym miejscu. Nicole jest tak utalentowaną modelką, z piękną twarzą, że nie musiałam nic retuszować. A te piegi? Istna poezja. Taki typ urody jest chyba jednym z moich ulubionych. Piękna figura, anielska twarz, czego chcieć więcej? Ah! Jeszcze tak sympatyczna! Ostatnio na swojej fotograficznej drodze spotykam same cudowne osoby. Dziękuje. Wybaczcie, że tyle tych zdjęć, jednak nie sposób się zdecydować, gdy w grę wchodzi tak udana sesja. Jeśli wolicie, gdy wstawiam mniej zdjęć, dajcie znać, w końcu z wami tutaj dziele się efektami moich sesji i wrażeniami :)


mod. Nicole Wieliki / WAVE Models


Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  

14 komentarzy:

 1. Mone, Ty to jesteś cudowna! Uwielbiam Twoje zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna jest :)
  wspaniałe miejsce
  ja osobiście lubie jak dodajesz dużo zdjęć tutaj :) <3
  wspaniała sesja!

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękna sesja! świetny klimat, a do tego cudowna modelka. czarno-białe portrety mnie szczególnie zauroczyły <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Sesja rzeczywiście wyszła wspaniale, Bardzo spójne i przyjemne dla oka zdjęcia. A ich ilość? Osobiście czasami nie mam ochoty oglądać dużej ilości zdjęć, ale wtedy przeglądam je pobieżnie i wracam jak już znowu mam na to ochotę. Twoje kadry są na tyle dobre, że szkoda, żebyśmy ich tutaj nie mogli podziwiać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim skromnym zdaniem - Twoja najlepsza sesja :) nawet gdyby bylo ich dwa razy wiecej, obejrzalabym z przyjemnoscia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No cudownie! Daję okejkę hahaha

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokładnie zdjęcia są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. gdzie robione zdjęcia ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Również uważam, że Twoja najlepsza sesja:) można patrzeć i patrzeć. A co do Nicole to 100% prawny. Współpraca to istna przyjemność jeśli chodzi o jej pozowanie, lekkie "podnieść głowę" i nic więcej, resztę wie jak zrobić by było super. No i retusz i jak mówisz piegi. Chyba raz retuszowałam coś u niej a tak to <3 więcej takich efektów życzę!:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ladne :) sama musze nauczyc sie pracy z modelkami :)

  OdpowiedzUsuń
 11. świetny klimat modelka ... cudne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 12. o matko ale cudowna! *.* i sesja i modelka!

  OdpowiedzUsuń
 13. Cudowna sesja :)

  http://patrycjaskupinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Modelka jest naprawdę magiczna,idealnie wczuła się w rolę,a Ty odwaliłaś kawał dobrej roboty!

  OdpowiedzUsuń