Follow me on INSTAGRAM


Jakiś czas temu zrobiłam zdjęcia jako drugi fotograf. Sesje zorganizowała Aleksandra Wójcik. Do współpracy zaoferowała się Karolina Kompa Struck by beauty, która wykonała piękny makijaż, a tanecznie zapozowała Marysia Glinka :) Sukienka została wykonana przez Ana Loùise. Z taką ekipą sesja nie mogła się nie udać! :)
Pierwszy raz robiłam zdjęcia jako dodatkowy fotograf i nie byłam do tego przekonana. Dlaczego? Niekiedy modelka może być zdezorientowana, nie wie w który obiektyw patrzeć, jest zawirowanie, jednej osobie ujęcie wyjdzie, a druga musi powtarzać. Ja starałam się nie wchodzić w paradę i być jako tako na doczepkę, stać z boczku i zrobić trochę ujęć od siebie. Pomimo mojego negatywnego nastawienia do sesji z dwoma fotografami, zgodziłam się. Aby coś ostatecznie ocenić, trzeba to poznać samemu. I miło się rozczarowałam :) Ciekawie jest współpracować z kimś, być jako drugi fotograf, szczególnie przy sesji tanecznej, ponieważ nie lubię jak modelka patrzy w obiektyw. Jakby ktoś chciał mnie do sesji jako drugi fotograf, to chętnie stworzę coś wspólnie :) (na terenie Warszawy).
Jako że jestem chora i zanudzam się w domu, prawdopodobnie niedługo dodam drugi wpis na temat mojej pielęgnacji włosów. Więc wyczekujcie! :)
wizaż Karolina Kompa klik w link!
modelka Marysia Glinka
sukienka Ana Louise klik w link!
sesje organizowała Ola Wójcik

I backstage :)


***

Przypominam o drugim koncie na instagramie!
Będę dodawała tam więcej przedpremierowych
ujęć i jedynie zdjęcia z sesji :)
Klik w link!***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  7 komentarzy:

 1. WOW ! Wspaniałe są te zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na drugiego fotografa to nacykałaś sporo dobrych zdjęć, ja sama nie wiem czy bym się zgodziła do takiej współpracy, ale wszystkiego trzeba spróbować :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej podoba mi się portrecik, jest mega!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia! Świetnie sobie poradziłaś. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Twoje zdjęcia! Jak zawsze perfekcyjne <3

  OdpowiedzUsuń