Rozwijane menu

8 kwietnia 2016

Skad biore inspiracje do sesji? #1

Tym razem mam dla was trochę inny post. Często dostaje pytania, skąd biorę inspiracje? Postanowiłam stworzyć serie wpisów w których pokaże wam gdzie możecie je znaleźć.
Pierwszą opcją są teledyski. Gwiazdy muzyczne często wkładają dużo pracy w to jak wypadnie ich wideo. Można w nich znaleźć sporo natchnienia, inspiracji, niekoniecznie gotowego schematu, a jedynie mały element, który zapoczątkuje rozwinięcie się całej wizji w naszej głowie :) Uwielbiam w wolnych chwilach oglądać takie filmiki, wyobrażać sobie ujęcia i planować sesje.
Z góry uprzedzam, że wpis ten może ładować się bardzo długo ze względu na wagę samych filmów.


Miłego oglądaniaDajcie znać, co myślicie o tego typu wpisach :)

7 komentarzy :

 1. Niech częściej pojawiają się takie posty! :)
  http://malwinabeczek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. o to tez w sumie dobry sposob :)

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealnie, ostatnio sama zastanawiałam się, gdzie szukać inspiracji. Teledyski świetny pomysł. Zapamiętam na przyszłość :)

  http://pati-ix.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre dobre!Inspiracje można brać z wszystkiego i to jest najlepsze. A niektóre klipy muzyczne są tak dobrze zrobione, że nawet, jeśli sama piosenka i wykonanie kłuje w uszy, to teledysk jest po prostu perełką jeśli chodzi o sceny, ujęcia, stylizacje i ogólnie całość!
  Psst: sorki, że się czepiam, ale takie już mam zboczenie. W 'O mnie' masz zdanie "PASSIONATE PHOTOGRAPHER AND ARCHITECTURE." które jest nie bardzo poprawne, bo brzmi jak coś w stylu "Z zamiłowania fotograf i architektura". Albo "Passionate photographer and architect" albo "Passionate about photography and architecture" (zależy, co chciałaś przekazać ;)).
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie bardziej chodziło mi o same teledyski niż muzykę, bo np. Dody nie słucham, a teledysk, charakteryzacje, stoje są mega :) I dziękuję za poprawienie mnie :* Pisałam to jakiś czas temu i nawet nie zwróciłam uwagi. Niedługo będę zmieniać trochę grafikę bloga, więc poprawię i to. Dziękuję!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne piosenki i teledyski, uwielbiam Twoje zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 7. To świetny pomysł :D Na następnej sesji może pojawi się coś zainspirowanego z teledysków
  By-paolka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń