Rozwijane menu

12 sierpnia 2016

Po co mi dwa konta na snapchat? + odpowiadam na wasze pytania

 Follow me on INSTAGRAM


Hej ho :)
Tym razem mam dla was nietypowy wpis, gdyż o snapie. W dzisiejszych czasach chyba każdy go ma, a ja mam dwa! Zaraz wyjaśnię dokładnie co, po co i dlaczego :)

Pierwszy, czyli mone_photos jest tym główny, dowodzącym. Tam wstawiam zwykle ujęcia mojego dnia, trochę architektury, codzienne obrazki, backstage z sesji zdjęciowych i oczywiście narcystyczne selfie i mega głupimi filtrami. Jakby nie było, niektóre są urocze, a zdarza się, że i zabawne. Ten snap jest takim prywatnym i oficjalnym. Nie dziele tej kategorii, tutaj macie wszystko, całą mnie. Całą Mone!

Drugi służy do pogaduch, a nazwa jego jest mone_spam po prostu :) Jeśli chce coś do was pogadać, coś poględzić, to tam możecie posłuchać jak mówię. A czasami sporo mówię! Aktualnie teraz są tam jeszcze snapy, jak odpowiadałam na pytania. Jak już przy tym jesteśmy...
Ten wpis ma na calu pokazanie wam, że mam takie dwa snapki, możecie dodawać mnie na jednym jak i drugim. A główny motyw, chciałabym żebyście mnie trochę poznali. Dlatego też możecie w komentarzach, pod tym wpisem zadawać mi pytania. I uwaga, włączyłam anonimowe komentarze licząc, że niektórzy wstydzą się podpisać pod swoimi pytaniami. Mam jedynie nadzieje, że obędzie się bez dogryzek i nieprzyjemnych komentarzy :) Tak więc do dzieła! Jak uzbiera się tutaj trochę pytań (i też na asku, bo tam cały czas możecie mi zadawać pytania z dopiskiem #snap, a ja na nie co jakiś czas odpowiadam na snapchacie mone_spam :)) to nagram trochę wideo z odpowiedziami na snapie do pogaduch! 

A teraz już kończę, poniżej zostawiam wam snapkody i nazwy raz jeszcze + trochę snapowych ujęć na zachętę :)


mone_photos  czyli snap ogólny    ||   mone_spam  snap do pogaduchZdjęcia wykonałam telefonem iphone 6s.***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  9 komentarzy :

 1. ja teraz nie mam w ogole snapa:((

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Może jakieś rady dla osób chcących założyć bloga ze swoimi zdjęciami? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W jakim wieku zaczęłaś interesować się fotografią?

  OdpowiedzUsuń
 4. Podzielisz się jakimiś ciekawymi przepisami na jedzonko? Może zrobisz o tym filmik? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy fotografowałaś kiedyś akty?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mialabys jakeis rady dla poczatkujacego fotografa?

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze byłaś taka otwarta i rozmowa? To bardzo się ceni :)

  OdpowiedzUsuń