Hejo hej! :) 
Jak zdążyliście zauważyć, ten wpis jest trochę przeterminowany. Zdjęcia z wakacji z prawie 8-mio miesięcznym opóźnieniem? Kto tak robi? To bez sensu! - Tak pewno pomyśli większość, a może nie? Główny powód jest taki, że nie chciałam spamować zdjęciami z wyjazdu. Planowałam dodać te ujęcia w zimniejsze dni, jako wspomnienie lata. I tak też robię :) Akurat dzisiaj zapowiadają burze, cały dzień pada, ja w swoje własne imieniny leżę pod kocem z temperaturą i zatkanym noskiem. Wręcz idealna pora na dodanie takiego wpisu i uwaga uwaga... FILMIKU!

Tak tak, dobrze widzicie, kolejnego filmiku z Majorki. Czym ten nowy różni się od poprzedniego? Jest jego rozszerzoną wersją. Na początku montażu nie szło mi zbyt dobrze, nie mogłam wybrać odpowiednich ujęć, zsynchronizować ich z muzyką, po prostu klapa. Tak długo siedziałam przed komputerem, aż skróciłam czas do maksimum. Tym sposobem wycięłam wiele scen, które według mnie są naprawdę ciekawe. Na przykład moment walnięcia plecami w barierkę podczas zjazdu ze zjeżdżali zwanej King Cobra w wodnym parku rozrywki Aqualand El Arenal. Nie powiem, bałam się, bardzo się bałam, prawie dostałam zawału mdlejąc jednocześnie gdy zdecydowałam się zjechać z najbardziej ekstremalnych zjeżdżali. Do dzisiaj dzień nie wierzę, że to zrobiłam. Ja?! Więcej ujęć w filmiku! :)

Co jeszcze zobaczycie w tym wpisie? Trochę ujęć architektury podczas spacerów oraz miks zdjęć, a to selfie, widoków czy na dobrą sprawę wszystkiego co się nawinęło :) Jeden wielki spam! Uf, następnym razem muszę jakoś lepiej zaplanować te wpisy z wyjazdu, aby nie były tak długie i nużące. Mam nadzieję, że przyjemnie będzie się wam oglądało te wspomnienia :) 
Ah! I zapomniałabym, na samym końcu wstawiłam też przypominajki poprzednich wpisów i Majorki oraz krótszy filmik :) Miłego oglądania!******

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  9 komentarzy:

 1. Cudowne zdjęcia i filmik, Mallorca jest piękna!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry pomysł, żeby wrzucić taki post z opóźnieniem! Latem takich ujęć było mnóstwo, a teraz tęskni się za widokami lata, nie mogę się doczekać wakacji! <3 A filmik super wyszedł! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale tam jest pieknie. Mam nadzieje, ze kiedys bede miala mozliwosc tam pojechać:D
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 4. super mieliscie wakacje <3
  https://monikawiecekphotos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż mi się ciepło zrobiło jak patrzę na te zdjęcia! Piękne mieliście te wakacje, zazdroszczę :)

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne ujęcia, uwielbiam oglądać takie fotorelacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakie świetne zdjęcia, aż chciałabym się tam znaleźć!
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń