Dzień Dobry! A może lepiej, dobre popołudnie? Ewentualnie wieczór, bo zbliża się już ta pora! Przychodzę do was z nowym filmikiem, który od kilku dni jest już na moim kanale. I powiem wam SZOK! Jest już ponad tysiąc wyświetleń! To naprawdę cudowne uczucie gdy wiem, że inni chcą oglądać to co tworzę. I tutaj przyszedł mi do głowy pomysł, a może stworzyć więcej takich filmików? Ogólna seria z testami już jest, ale co w niej będzie?

Dowiecie się wkrótce, bo właśnie się rozkręcam! W przyszłym tygodniu, no może za półtora tygodnia, pojawi się kolejny odcinek z farbowaniem włosów. Nie możecie się doczekać? Bo ja bardzo! A szczególnie nagrania go, a z tym będę zmagać się jutro, więc obserwujcie mojego snapa: mone_photos i instastories mone_photos a zobaczycie co nieco od kuchni :) Kto jest ciekawy co mi wyjdzie w kolejnym filmiku, tego zapraszam do subskrybowania mojego kanału -> klik tutaj! <--
A teraz czas na zobaczenie co mi wyszło na głowie z próby uzyskania szarości :)
***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  1 komentarz:

  1. Czyli jest szansa, że mój naturalny blond weźmie! :D Dzięki Mone, bo chodzi za mną jakaś odmiana, ale niekoniecznie na stałe. :)

    OdpowiedzUsuń