Dobry, jajeczkowy wieczór!
Wiem wiem, jesteście zajęci przygotowaniami do świąt, jednak wierzę, że w chwili odpoczynku zerkniecie na mojego bloga i zobaczycie w nim nowe treści, nowy post! Powiem nieskromnie, jestem z siebie dumna. Przygotowałam dla was kawał dobrego materiału!

Wiele razy dostawałam od was pytania jak robię sobie zdjęcia, jak to wygląda, więc teraz zapraszam was od kuchni :) Jest to bardziej luźny vlog niż instruktaż jak macie sobie sami robić zdjęcia (chociaż kto wie? może i taki się pojawi). Tymczasem zapraszam was do obejrzenia filmiku w którym zobaczycie jak robię sobie sama zdjęcia z plenerze. Mam nadzieję, że was zainteresowałam :) Filmik znajdziecie poniżej, jak i resztę zdjęć wykonanych w tym czasie :)
Wesołego Jajeczka Kochani!


***

***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  4 komentarze:

 1. Bardzo dobry materiał Mone! Sama tak wykonuje autoportrety bo czasami jest to dużo wygodniejsze oraz mamy większe pole manewru oraz czasu, nie musimy myśleć nad tym czy ktoś nam wykona na pewno dobre zdjęcia bo sami decydujemy o kadrach :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przyjemnie oglądało się ten filmik,a autoportrety wyszły super! <3 Poproszę o więcej :)
  Ahh zazdroszczę tego wifi w aparacie,mój canonowski staruszek nie dość,że o takim wynalazku nawet nie słyszał,to jeszcze wyzwalanie pilocikiem na podczerwień w nim nie działa,więc chcąc wykonać sobie zdjęcia w plenerze muszę taszczyć dwa statywy i nieźle się nabiegać (nie wspominając o tym,że nie mam pojęcia jak wygląda bieżący kadr)- chyba najwyższa pora na zmianę sprzętu. Z aplikacją w telefonie,którą zaprezentowałaś moje życie byłoby znacznie łatwiejsze. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja poproszę o więcej takich filmów plus wpisów oraz chciałabym na blogu jak i na filmiku zobaczyć w jakim programie obrabiasz zdjęcia i jak je obrabiasz.

  OdpowiedzUsuń