Dobry Wieczór :)
I w końcu mamy post z tymi zdjęciami! Wprawdzie nie całą sesje wam pokazuję, gdyż obrobiłam naprawdę bardzo, bardzo dużo ujęć dziewczyn. Miałam później problem z wybieraniem tych, które chce wam tutaj pokazać i wiecie co? Nadal uważam, że jest tych zdjęć zbyt wiele. Dlatego przygotujcie się na dużą dawkę wrażeń, bo do obejrzenia macie również filmik z owej sesji :)
Powiem wam szczerze, że lubię i nie lubię robić zdjęć w zamkniętych pomieszczeniach.

Czasem trudno o dobre światło, jest pochmurno (jak podczas naszej sesji) i nie ma nawet co odbić od blendy. A w plecaku lamp studyjnych nie noszę. Trzeba mieć jasny obiektyw, najlepiej szerokokątny, bo w pomieszczeniu nie zawsze można odejść wystarczająco w tył (zwykle wtedy nadziewam się na parapety, lampy albo najgorzej - na ludzi w kawiarniach). Tym razem musiałam radzić sobie Canonem EF 50mm f/1.8 i wydaje mi się, że nawet dałam radę. Posiłkowałam się w niektórych ujęciach Sigmą 24-70mm f/2.8, a w jakich konkretniej, możecie zobaczyć w filmiku :) Nie przedłużając, miłego oglądania!

***modelka Ola & Gosia

***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  2 komentarze:

  1. Mone, a jak ustawiasz przysłonę przy dwóch modelkach, że zdjecia są takie ostre? Szkoda mi ustawiać jakoś bardzo wysoko, bo nie chcę tracić rozmycia przy pięćdziesiątce, ale czasem jedna osoba nie wychodzi ostro :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale super te ujęcia! Mają taki domowy klimat, a jednocześnie są takie eleganckie, ekstra :) Ciężko pracowało Ci się z dwoma modelkami na raz?

    ab-photographs.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń