Rozwijane menu

7 sierpnia 2018

RELACJA Z WEEKENDU NAD MORZEM x VLOG & PHOTOS

 Follow me on INSTAGRAM


Dobry Wieczór :)
Niedawno (chociaż czy ja wiem czy to było tak niedawno) ujmę to lepiej tak, na naszym ostatnim wyjeździe zrobiliśmy troszkę zdjęć i filmik, który już widzieliście. Jeśli ktoś przegapił, to poniżej możecie go obejrzeć :)

Nasza wyprawa do Trójmiasta miała charakter czysto wypoczynkowy, a co za tym idzie, starałam się nie robić zdjęć i nie kręcić za dużo. Przez co nasza relacja jest troszeczkę okrojona, ale jest :)
Wybraliśmy hotel w centrum Gdyni, a żeby było zabawniej nazywa się ,,Centrum Gdynia'' i szczerze polecam! Poniżej macie zdjęcia z lobby, a w filmiku pokazuje jak wygląda pokój oraz łazienka. Śniadanko było niczego sobie, gdyby nie Grażyny i Janusze, patrzący się na nas jakbyśmy byli z innej planety. Jakoś nam się trafiło, że w naszym wieku niewielu gości, a większość była 55-65 lat. Na szczęście nie pojechaliśmy tam aby przesiadywać na śniadaniu czy w hotelu :) Trochę zwiedziliśmy, trochę posiedzieliśmy z winem na plaży. Wiem, że wielu ludzi pije na spokojnie piwo na plaży, nikomu nie przeszkadza, a puszki i butelki zabiera ze sobą, ale... I tak miałam lekkiego stracha, bo przecież NIE WOLNO. Jednak ja to ja, czasem mam manie na punkcie zasad. Bo przecież po coś je stworzono, co nie? Na szczęście smakoszy wina i chipsów było wielu i nie czułam się samotna :)
Powiem wam szczerze, że moją mocną stroną nie jest relacjonowanie podróży i wyjazdów, ale może to się zmieni? A ja nabiorę wprawy, kto wie :) Tymczasem zachęcam was do zobaczenia vloga z wyjazdu, tam dzieję się troszkę więcej niż w mojej opowieści.

Buziaki i do następnego!***


***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  5 komentarzy :

 1. Zakochana jestem w Twoich zdjęciach <3
  Wspaniałe pozytywne osóbki na zdjęciach i tworzą taką uroczą parę ;*

  Zapraszam do mnie:
  BLOG

  INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Super filmik! Fajnie ogląda się Was razem :)
  A zdjęcia jak zawsze mistrzostwo! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jacy Wy jesteście fajni razem! Widać, że świetnie się bawiliście :)

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jacy Wy jesteście fajni razem! Widać, że świetnie się bawiliście :)
  codesaver.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne są te zdjęcia!Nie mogę się napatrzeć :)

  OdpowiedzUsuń