Dzień Dobry, Witam, 
choć mamy już noc. A w sumie dopiero. Siedzę pomimo późnej pory. Obrabiam zdjęcia i zachodzę w głowę, czy to aby na pewno dobry pomysł. Wiecie, zmęczone oczy, kiepskie spojrzenie, zmęczenie po całym dniu. To wszystko nie sprzyja racjonalnej ocenie zdjęcia. Wygląda dobrze? A może trzeba coś poprawić? W głowie mały chochlik podpowiada ,,zostaw to, odpocznij, jutro tym się zajmiesz, na spokojnie, świeże spojrzenie i te sprawy'' i przeważnie wygrywa, wiadomo, jesteśmy tylko ludźmi. Ale... nie słuchajcie go, bo nigdy nie dotrzyma się terminów :)

Czasem najlepsze pomysły wpadają do głowy pod prysznicem, w drodze do pracy, czy de facto na tronie (wiecie: ,,siedzę nad wodą i myślę o Tobie''... i nie mamy tu na myśli pięknego jeziora, drewnianego pomostu yhm nope) także po co wciskać sobie ten kit. 


Idąc tym tropem, mam dla was stylizacje. Lekko inspirowaną Cheryl Blossom z serialu Riverdale. Troszkę brakuje mi rudych włosów, ale są lekko żółte, bo przed tonowaniem, także ujdzie ujdzie. Druga część inspiracji, to teledysk do piosenki Rihanny Take A Bow. Tutaj również fryzura się nie zgadza, ale czerwień jest ah! Czyli już wiecie co mnie natchnęło: serial i muzyka, proste prawda? Wszystkie rzeczy które mam na sobie, nie są już dostępne w sklepach, ale ale... Może następnym razem dodałabym linki do innych, podobnych rzeczy, które są aktualnie w sprzedaży. Co myślicie? 

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  2 komentarze: