Dzień Dobry! :)
Wykorzystam fakt, że ostatni post na blogu dodałam... wczoraj wieczorem! A dzisiaj mamy nowy dzień, nowy post, prawda? Jak szaleć to szaleć! Nadrabiamy pełną parą zaległości, których nie widzieliście. Wiecie, mam sporo niepublikowanych sesji. Najchętniej skupiłabym na tym co jest tu i teraz, ale to czego wam nie pokazywałam wciąż mi siedzi z tyłu głowy i nie daje spokoju. Przez co nowe projekty czekają niecierpliwie i dostają wypieków, nieładnie wiem. Dlatego doświadczycie teraz istnego spamu na moim blogu. 

Sesje z Olgą wykonałam huhu jeszcze w lecie, ale klimacik jest taki jesienny, także jest super! Nie ma co się czepiać. Wydaje mi się, że gdzieś mam jeszcze materiały do filmiku z tej sesji. Jeśli się wyrobie, to coś zmontuje i od tak wrzucę na yt, a link jeszcze podrzucę tutaj. Co wy na to?:) 
Miłego dnia i udanego tygodnia moi mili! Buziaki :)
PS. Normalnie zapomniałabym! Dzisiaj dzień chłopaka. Zwykle mówię, że otaczają mnie mężczyźni, a nie chłopcy, jednak każdemu należy się chwila słodkości. Gorące życzenia dla każdego Pana z osobna, który czyta mojego bloga :) 
***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  Brak komentarzy: