Dzień Dobry!
Witam się z wami, choć na moim zegarku jest dokładnie 3:42 gdy piszę ten post. W Polsce jest już niemal 5:00 rano, dlatego hej :)
Nie zaskoczę was, choć może trochę. Dla mniej spostrzegawczych, sesja z Gosią którą zobaczycie w tym poście, wykonałam w tej samej kawiarni i połowę ujęć w tym samym miejscu co zdjęcia z Kornelą wpis wcześniej. Zakochałam się w tym miejscu, światełkach w tle tworzący idealny bokeh. Trochę ciężko było złapać te kadry przy pomocy 50mm, a nawet (szalona ja) 85mm jak w przypadku zdjęć z Kornelą. Nie mogę się już doczekać aż wykorzystam tam moje nowe szkło sigmę 30mm f/1.4! Szerzej i jaśniej, to może być sztosik!

Wracając do Gosi, która wygląda jak istny aniołek. Całe życie mam straszną słabość do naturalnych blondynek, im jaśniej tym lepiej!. A Gosia jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych blond istotek. Jeśli się uda, to na pewno jeszcze porwę ją na sesje. Nasze portrety miały być delikatne, proste, subtelne kadry w kawiarni z filiżanką w ręku. Od zawsze inspirowały mnie zdjęcia autorstwa Aleny Andryushchenko, idealny odcień skóry, lekko wygaszone kolory, moim planem było pójście właśnie w ten klimat, jednak nie wyszło. Za bardzo spodobało mi się pomarańczowe światło w kawiarni. Postanowiłam to wykorzystać. Tym oto sposobem wyszły nam bardzo jesienne kadry, a same zdjęcia zrobiłyśmy o wiele, wiele wcześniej. Jednak zachomikowałam je na właśnie ten okres i myślę, że idealnie wpasowały się w aktualną porę roku :) 
Troszkę nie mogłam się zdecydować czy wybrać kolor, a może czarno białe? Dlatego serwuje wam lekki miks. Sami możecie zdecydować co wam bardziej wpada w oko. A może jak ja nie możecie się zdecydować? 
Co do samej Gosi, to naprawdę cudowna i kochana kobieta. Dużą część sesji przegadałyśmy i pod sam koniec trzeba było się sprężyć, aby złapać trochę światła. Dzięki temu mamy owe pomarańczowe światło w tle. Moja droga, jeśli to czytasz, dziękuje Ci bardzo za rozmowę. Takie osoby jak i modelki jak Ty to skarb :)

Miłego dnia,
Buziaki!
mod. Gosia
1 komentarz:

  1. Oszałamiająca piękność i w pięknej stylizacji. Boskie, skórzane spodnie! Klasa!!

    OdpowiedzUsuń