Piękny dzień, idealny na autoportrety. Nie mam zaplanowanych na najbliższe dni żadnych sesji. Czemu? Ponieważ w nieszczęśliwym wydarzeniu nie posiadam aktywnej karty miejskiej i jestem uziemiona. Pozostają mi autoportrety, albo rower (którego oczywiście nie mam). Więc nie wiem kiedy wpłyną nowości. Na pewno zobaczycie jeszcze post z sesji z Pomarańczką, oraz Weroniką Kumanek. Ale to później. Czeka na przerobienie również moja sesja z czerwonym wiankiem. Niby dużo, ale nie aż tak. Dopada mnie lekki brak motywacji. Są wakacje, mam sporo czasu. Może są jakieś zaległe sesje, z których chcielibyście zobaczyć więcej ujęć? Dopadnę chyba moją ulubioną książkę i zagłębie się niej. Właśnie z takich rozmyślań, powstały zdjęcia z książką. Zawsze takie chciałam mieć, ale jakoś fotografowie nie chcą ze mną współpracować. Dziwię się? Nie. Lecz zawsze mogę wykonać sobie je sama. W sumie, moja przygoda z fotografią rozpoczęła się właśnie od autoportretów. Zawsze chciałam mieć ładne zdjęcia, takie jak ja chce. Ale nikt zbytnio nie potrafił pokazać mnie odpowiednio. Może to kwestia krępacji i pozowania przed obcymi? A może po prostu mam zbyt wysokie oczekiwania. Kadr z obojczykiem widziałam w necie i też taki chciałam, a co! Dlatego ciągle się rozwijam, podnoszę sobie poprzeczkę, aby zajść dalej. Planuję aktualnie coś dużego. Czy się uda? Jeśli tak, to będzie to przełom. Trzymajcie kciuki. Nawet jeśli mam słabsze momenty i słabsze sesje, zdjęcia się nie podobają, mam wiele osób 'krytykujących' albo tzw. 'hejterów' to się nie poddam. Wiecie dlaczego? Bo to moja pasja, nie obowiązek, pasja, którą chce realizować z przyjemności. Także pozdrawiam z całego serca osoby, które wyrażają konkretną opinię o moich zdjęciach, pomagając mi naprawiać to, co robię źle. Nie będę akceptować osób, które piszą mi od tak 'brzydkie zdjęcia, nie podoba mi się' zamiast powiedzieć co się nie podoba, co jest źle. A już kompletnie nienawidzę osób piszących mi z anonima, 'nie umiesz robić zdjęć'. Mam tylko jedno do was: pasja moja jest pasją, pozostanie nią, dostarcza mi przyjemności, moje zdjęcia nie muszą się wam podobam, cieszy się moje serce, jeśli komuś się podobają, ale nie muszą. Przesyłam wam mój uśmiech, szczery i serdeczny :)7 komentarzy:

 1. Jesteś taka piękna, że napatrzeć się nie mogę. :) Cudowne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. jaka jest ta Twoja ulubiona książka? :)
  zdjęcia piękne. Ty jesteś piękna. i to bardzo. i w ogóle szał ciał, że potrafisz robić autoportrety bo to też jest nie lada sztuka żeby wyszły tak jak sie oczekiwało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam oglądać Twoje zdjęcia! Wszystkie są zachwycające :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Nie będę akceptować osób, które piszą mi od tak 'brzydkie zdjęcia, nie podoba mi się' zamiast powiedzieć co się nie podoba, co jest źle."
  Czasem po prostu całość się nie zgrywa, coś jest nie tak, ale sami nie wiemy co, ale mocno Ci kibicuję, bo w Twoich zdjęciach jest TO COŚ, a tak jak napisałaś, każdy może mieć słaby dziień, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń