Follow me on INSTAGRAM


UPRZEDZAM, BARDZO DUŻO ZDJĘĆ :)

Jakiś czas temu wpadłam na genialny pomysł! Zrobię sesje z naszyjnikiem na czole. Jak szaleć to szaleć! Niejednokrotnie bawiłam się tak, że nosiłam naszyjnik jako 'koronę'. Do zrealizowania tego pomysłu, przekonały mnie prace pewnej genialne fotograf, Belli Kotak link do jej fanpage. Jej prace są bardzo magiczne ze świetnym klimatem. I tak zainsprowałam się :)

Do sesji postanowiłam wziąć modelkę, która wygrała u mnie sesje. Zrobiłam dwa konkursy, a mam tyle niezrealizowanych sesji! Pamiętacie, że jeśli ktoś będzie w Warszawie i znajdzie chwilę to obowiązkowo wykonam wygraną sesje :) Oczywiście w okresie wakacyjnym będę starała się dojechać do każdego :) Wracając do mojej modelki. Długo mi się zeszło, aby dogadać wszystko. Jednak w końcu się udało! Adrianna ma cudowną urodę, genialna figurę i jest przesympatyczną osobą :) Sesje zrobiłyśmy 11.11 tuż przed marszem. Tak się złożyło, że przed moim powrotem do domu pozamykali ulice, którymi miałam jechać. Takie szczęście! Jednak na około, ale wróciłam :)
Wyszło sporo zdjęć, ale mam nadzieję, że spodoba wam się ten wpis :)
A! i tym razem makijaż wykonałam ja (musiałam się pochwalić).

Miłego weekendu!

modelka Adrianna Liszewska

Zdjęcia wykonałam aparatem Nikon D90 i obiektyw nikkor AF-S 50mm f/1.8 G***

Przypominam o drugim koncie na instagramie!
Będę dodawała tam więcej przedpremierowych
ujęć i jedynie zdjęcia z sesji :)
Klik w link!


***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  8 komentarzy:

 1. Też czasem zakładam naszyjnik na głowę gdy potrzebuję jakiegoś diademu czy czegokolwiek innego. Efekt jest świetny, sukienka genialnie wpasowała się w tło i piękna modelka! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Portrety B&W wygrały wszystko, cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem oczarowana! Przepiękne zdjęcia! Już dawno żadna sesja mnie tak nie poruszyła! Świetna robota! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie mi się jakoś gryzie ten naszyjnik na głowie w połączeniu z asymetrią fryzury wewnątrz niego i tymi wielkimi ogniwami kiedy kończą się szkiełka. Patrzę i widzę naszyjnik dziwnie leżący pani na głowie :P Ale poza tym zdjęcia piękne, kolory bajeczne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekna sesja, te portrety sa idealne! ❤️

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowne ujęcia :) podoba mi się kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna kolorystyka, zdjęcia dzięki niej mają niesamowitą głębię!

  OdpowiedzUsuń