Rozwijane menu

14 stycznia 2017

Nie wiem czego chce od życia, a ty?

 Follow me on INSTAGRAM


Ostatnio miałam urodziny. Ten dzień zawsze wzmaga myśli typu ,,co osiągnęłam?'' albo ,,ten i ten w moim wieku zrobił już tyle rzeczy'' bywają też ,,życie miało być inne''. Przyznam, te przemyślenia są dosyć dobijające. Mało kto cieszy się z upływającego czasu. Jak byłam małą dziewczyną, wyobrażałam sobie, że w wieku 21 lat urodzę pierwsze dziecko. Dlaczego? Bo społeczeństwo wymaga tego, aby ukończyć szkołę, znaleźć odpowiednią pracę, bratnią duszę, wziąć ślub, w międzyczasie urodzić dziecko. Taki porządek, prawda? Też tak myślałam. Jednak gdy teraz mam 22 lata, nie wyobrażam sobie aby być matką. Nie trzeba być na to gotowym tak jak inni. Czemu o tym wspominam? Zastanawiam się nad tym co w swoim życiu osiągnęłam. Jestem świadoma, że inni osiągnęli o wiele więcej w tak młodym wieku, ale czy to oznacza, że my ponieśliśmy porażkę?
Mamy się poddać? Wcale nie! :) Możemy osiągnąć jeszcze o wiele, wiele więcej! Nie można patrzeć życiem innych, mamy własne. Popełniamy swoje błędy, uczymy się na nich, wyznaczamy własne ścieżki. Przykład Harrison Ford. Każdy go zna! A mało kto wie, że przełom w jego karierze nastąpił w 1977 roku, czyli w wieku 35lat (o ile się nie mylę). Wcześniej grał niewielkie role i aby utrzymać rodzinę, zajmował się stolarką. Co wy na to? Jeśli ktoś potrzebuje większej motywacji w tym stylu, zapraszam do zobaczenia tego filmiku klik! :)
Nie możemy porównywać się do innych, każdy z nas jest wyjątkowy. Pamiętajcie o tym każdego dnia.


 

Wianek zrobiony własnoręcznie - jak? Klik - zobacz filmik! :)
Sweter SheIn - klik w link!


***

Przypominam o drugim koncie na instagramie!
Będę dodawała tam więcej przedpremierowych
ujęć i jedynie zdjęcia z sesji :)
Klik w link!


***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  21 komentarzy :

 1. Chyba choroba sprzyja pisaniu- pięknie ujęłaś wszystko w słowa. :) Autoportrety mistrzostwo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie wyglądasz I mówisz bardzo mądrze:)
  #wypromujsie Olivkv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie wiem czego chcę od życia. Na pewno muszę zacząć więcej działać, a mniej gadać ;) Dotyczy się to również fotografii. Na Twoim blogu widzę kilka tematów, które pomogą mi w realizacji tego postanowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia i bardzo mądre słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach! a makijaż jest przepiękny! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś jeszcze za młoda i nie wiesz czego chcesz :) to przyjdzie z czasem ;) życzę rozwoju jesli chodzi o foto, bo od pewnego czasu stoisz w miejscu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z Tobą. Nic na siłę, nie trzeba zawsze być gotowym na wszystko czego od nas oczekują. Piękne zdjęcia😍
  MÓJ BLOG 💘

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie da się od razu wiedzieć dokładnie, co się chce od życia. Myślę, ze trzeba to odkrywać kolejnymi kroczkami, odsłaniać kolejne rąbki tajemnicy... Wraz z dorastaniem wszystko się będzie zmieniać, nasze pragnienia będą ewoluować, a my wraz z nimi.
  Ślicznie wyglądasz :)
  Pozdrawiam
  Tutti
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze napisane, nie można oczekiwać wszystkiego od razu, sukcesu, spełnienia itp, na takie rzeczy trzeba zapracować, a żeby wiedzieć czego się chce trzeba mieć dobrze ukształtowaną osobowość - a na to potrzeba czasu :)
  Ślicznie wyglądasz! <3

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Każdy idzie swoją własną ścieżką, dlatego nie musimy robić tego, co oczekuje od nas społeczeństwo, a nasz sukces może być tuż za rogiem ;)
  Ślicznie wyglądasz, jesteś przepiękna! :)
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. piękne zdjęcia! *-*
  werlka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Masz 22 lata, byłam przekonana, że 19 ;ooo. Pomyśl dla ilu osób jesteś inspiracją, ile osób, Cię obserwuje, próbuje korzystać z Twoich wskazówek - odpowiedz sobie ile z osób w Twoim wieku nawet nie zbliżyło się do tego, co sobą reprezentujesz. Tyle sesji, mało tego, zarabiasz na tym - nawet nie wiesz ilu o tym marzy ;)!

  OdpowiedzUsuń
 13. Niby 22 lata a wyglądasz na młodszą :o
  Masz dużo racji, nie warto się poddawać czy porównywać sb z innymi osobami - to ze oni osiągnęli coś w naszym wieku, nie oznacza że my nie dążymy do swoich.
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 14. Mówisz bardzo mądrze❣️ nie można porównywać siebie i swoich osiągnięć do innych, może spełnienie swoich marzeń przyjdzie w odpowiednim czasie, a może pomysł na przyszłość się kompletnie zmieni razem z poglądami na świat + świetne zdjęcia!
  http://letmebedreamer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Dopiero teraz odkryłam Twojego bloga. Jestem pod wrażeniem tych wszystkich cudownych zdjęć! Są przepiękne. Zakochałam się w każdym wpisie i w tym wianku *-* na pewno jeszcze nie raz tutaj zajrzę
  Przy okazji zapraszam http://miloscwkopercie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Te zdjęcia mają w sobie coś niezwykłego, że się chce na nie patrzeć i nie można oderwać wzroku
  SHE IMAGINATION

  OdpowiedzUsuń
 17. Zgadzam się z opisem! Młode kobiety w naszym wieku moim zdaniem nie powinny jeszcze decydować się na dziecko, trzeba się wyszaleć, wychodzić z domu z kim się chce i na ile się chce, spełniać swoje marzenia, osiągnąć coś w swoim życiu. Przykro patrzeć jak młode dziewczyny, które dopiero co osiągnęły dorosłość siedzą w domu z płaczącym dzieckiem, zamiast cieszyć się wolnością i pięknym ciałem, które po ciąży nigdy nie będzie już takie same jak przed.

  OdpowiedzUsuń