Rozwijane menu

24 września 2019

Piękną mamy wiosnę tej jesieni #photoshoot

 Follow me on INSTAGRAM


Raz, dwa, trzy! Nie ma słońca, wkraczamy my!
Kwiatki, dużo zieleni, piękne słońce, jednym słowem (dwoma) POGODA IDEALNA! Tak tak, tak było na wiosnę. Jednak aby was rozgrzać i dobrze nastroić na jesień, popatrzcie na te ciepłe ujęcia. Gdy od modelki bije taki blask, że aż chce się pójść na zdjęcia, tak mam właśnie z Kasią. Uśmiech cudo, makijaże tworzy piękne, genialnie macha włosami (które swoją drogą też są meega) no modelka idealna, musicie przyznać :)

Ostatnio tyyyle się dzieję, że sama nie ogarniam. Mój blog nie ogarnia i nocami puka mnie w ramie pytając ,,hej Mone, pamiętasz że miałaś dodać post? Tak tak, już nawet otworzyłaś i nie skończyłaś pisać'' i śpij tu spokojnie, jak takie myśli zaczynają chodzić po głowie. Jednak wiecie, coś się zaczęło, trzeba to skończyć. Ale nie kończę z fotografią, jak już kilka osób mnie pytało, nie nie. Po prostu mam kiepski okres, a to wszystko odbija się na moich kanałach social media i no na was, niestety. 
Pssst! Pomijając ten smutek, który nagle tutaj wylazł, obejrzyjmy zdjęcia. W dwóch wersjach, trochę kadrów z piękną, żółtą zielenią (istnieje coś takiego?) i genialnym światłem, oraz bardziej chłodne, pastelowe zdjęcia. Które wybieracie? Bo ja jak zwykle jestem podzielona i nie wiem w którą stronę się pochylić. 
Kocham was!
Mone


Wbijajcie na insta Kat i zostawcie dużo follow i serduszek!
klik w link
***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  2 komentarze :

  1. Mone! Sesja zdjęciowa przepiękna <3
    Nagraj w końcu jak retuszujesz skórę, myślę że to się przyda bardzo wielu fotografom :)

    OdpowiedzUsuń
  2. przepięknie wygląda w tych żywych kolorach ;) cudo! :)

    OdpowiedzUsuń