Raz, dwa, trzy! Nie ma słońca, wkraczamy my!
Kwiatki, dużo zieleni, piękne słońce, jednym słowem (dwoma) POGODA IDEALNA! Tak tak, tak było na wiosnę. Jednak aby was rozgrzać i dobrze nastroić na jesień, popatrzcie na te ciepłe ujęcia. Gdy od modelki bije taki blask, że aż chce się pójść na zdjęcia, tak mam właśnie z Kasią. Uśmiech cudo, makijaże tworzy piękne, genialnie macha włosami (które swoją drogą też są meega) no modelka idealna, musicie przyznać :)

Ostatnio tyyyle się dzieję, że sama nie ogarniam. Mój blog nie ogarnia i nocami puka mnie w ramie pytając ,,hej Mone, pamiętasz że miałaś dodać post? Tak tak, już nawet otworzyłaś i nie skończyłaś pisać'' i śpij tu spokojnie, jak takie myśli zaczynają chodzić po głowie. Jednak wiecie, coś się zaczęło, trzeba to skończyć. Ale nie kończę z fotografią, jak już kilka osób mnie pytało, nie nie. Po prostu mam kiepski okres, a to wszystko odbija się na moich kanałach social media i no na was, niestety. 
Pssst! Pomijając ten smutek, który nagle tutaj wylazł, obejrzyjmy zdjęcia. W dwóch wersjach, trochę kadrów z piękną, żółtą zielenią (istnieje coś takiego?) i genialnym światłem, oraz bardziej chłodne, pastelowe zdjęcia. Które wybieracie? Bo ja jak zwykle jestem podzielona i nie wiem w którą stronę się pochylić. 
Kocham was!
Mone


Wbijajcie na insta Kat i zostawcie dużo follow i serduszek!
klik w link
***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  2 komentarze:

  1. Mone! Sesja zdjęciowa przepiękna <3
    Nagraj w końcu jak retuszujesz skórę, myślę że to się przyda bardzo wielu fotografom :)

    OdpowiedzUsuń
  2. przepięknie wygląda w tych żywych kolorach ;) cudo! :)

    OdpowiedzUsuń