Czy można to uznać, za świąteczną sesje? 
Niby klimat jest, lampeczki są, ciepłe barwy obecne, ale takie nie do końca bym powiedziała. Pasuje mi to na tak ładny element przejściowy. Wiecie, mamy jesień JEB BUM i nagle Bożonarodzeniowe zdjęcia z choinką i czapką Świętego Mikołaja. A nie, u mnie mamy detal po detalu dodawany, aż stworzymy idealną harmonię. Jak już o niej mowa, to trochę mi jej brakuje. Dokładniej w planowaniu sesji. Chociaż nie, to nie były plany, to był szalony pomysł na ostatnią chwilę, aby wykonać sesje w plenerze z lampeczkami z modelką...

Jak widzicie, finalnie nic z tego nie wyszło, także postanowiłam nie tracić czasu (jak to dawna Mone mówiła, autoportrety to zawsze dobra opcja, bo modelka jest pod ręką) i zrobić jakże dobrze wam znane - autoportrety. Nie ukrywam, pomimo jakiś tam działań, lekko wyszłam z wprawy. Troszkę musiałam się nagimnastykować i nawarczeć na aparat, który jakoś współpracować za bardzo nie chciał. Ale wiecie co? Efekty przerosły moje oczekiwania, myślałam że wyjdzie słabo, a tutaj klimacik jest, nawet lekko w stylu Brandon'a Woelfel'a proszę proszę. Dlatego stwierdziłam, że a co mi tam, pokaże wam kilka przed i po obróbce. Niech stracę! Moje nowe postanowienie, to dodawać więcej takich wpisów, gdy nie mam za dużo zdjęć do pokazania (a serio staram się obrabiać mniej, wiecie, podobno mniej znaczy więcej) co wy na to? Efekty, Donieck kadrów przed i po obróbce :) Sama uwielbiam oglądać takie zestawienia, więc mam nadzieję, że i was zadowolą! A, gdzieś tam pomiędzy ujęciami możecie znaleźć przypadkowe ujęcie, lekko w stylu ,,Backstage'' ale postanowiłam je obrobić. Lecące lampki na Mone i przerażona mina, to jest to, co musicie dzisiaj zobaczyć!


A tak dodatkowo na aplikacji Tik-Tok dodaje filmiki z sesji, krótkie ujęcia podczas robienia tych tych (tych poniżej) zdjęć, również możecie tam znaleźć. Jeśli ktoś chętny do pooglądania wygłupów i czasem naprawdę artystycznych filmików, to zapraszam! Moja nazwa to: mone_photos :)

***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  1 komentarz:

  1. uwielbiam te autoportrety! ;) niesamowity klimat stworzyłaś Mone!♥

    OdpowiedzUsuń