Follow me on INSTAGRAM


Tym razem mam dla was sesje prawie całą w czarno-białych barwach. Dlaczego? Ponieważ zdjęcia wykonałyśmy na podziemnym peronie dworca centralnego w Warszawie. A co jedno z drugim ma wspólnego? Otóż to, że dworzec jest lekko zaniedbany i jak na mój gust, w kolorach które nie podbijają mojego serca. Dlatego aby nie majstrować z kolorami w photoshopie, polegam na sprawdzonym b&m. Trochę pójście na łatwiznę, wiem, ale zapewnia klimat i prostotę, która idealnie współgra z urodą Vanessy. Jak jesteśmy już przy mojej modelce! Jest to nasza pierwsza współpraca (i mogę was zapewnić, że na pewno nie ostatnia). Vanessa jest tak ciepłą, kochaną osobą, a przede wszystkim piękną i uzdolnioną, że nie można jej nie pokochać. Cudowny uśmiech, piękna figura, umiejętność zachowania się przed obiektywem, otwartość, cechy tak bardzo pożądane przeze mnie jako fotografa. Aż czuć tą pozytywną energię bijącą od tej dziewczyny! Nawet pogoda, która tak bardzo pokrzyżowała nam plany, nie mogła być powodem do nieodbycia się sesji. Tak bardzo chciałam zrobić zrobić w końcu te zdjęcia, że (jak możecie zauważyć) wybrałyśmy się na perony dworca, w których przynajmniej nie padał deszcz :) Jednak po kilkudziesięciu ujęciach w podziemiach, trzeba było zrobić coś innego. I dzielna Vanessa pozowała w deszczu! Czego aż tak bardzo nie widać na zdjęciach, ale jednak :) Miły szum zapewniło wysokie ISO, które musiałam ustawić przez tak słabe światło. Przez grube szare chmury nie przenikało słońce, a więc nie miałam zbytnio czego odbić blendą. Wyszło nam jednak co nie co, co możecie zobaczyć poniżej :) Miłego oglądania! I koniecznie dajcie znać co myślicie :)


 mod. Vanessa Delancey Aleksander
PS. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie Pałacu Kultury i Nauki, oraz chmury które pokrzyżowały nam plany :)


Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  

11 komentarzy:

 1. jejku, Mone, dziękuję Ci za tak wspaniałe i ciepłe słowa! jesteś wspaniałym fotografem i jeszcze lepszą osobą. nie mogę się doczekać już Naszej dalszej wspólpracy <3

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne zdjęcia xx

  OdpowiedzUsuń
 3. to na którym kuca najlepsze jak dla mnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Absolutna rewelcja!!! Jestem pod OGROMNYM wrażeniem!
  Rozwijasz się i jesteś coraz lepsza, gratuluję i tak trzymać!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. moje serce pobiło to ujęcie: http://2.bp.blogspot.com/-5uBSO46MLho/VBsxChVeuwI/AAAAAAAAHi4/jkYEAUkgKRo/s1600/15.jpg
  piękna seria <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Te zdjęcia są I D E A L N E... Nie mogę oderwać oczu... Mega profesjonalne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne zdjęcia, ja też chciałabym takie robić <3

  OdpowiedzUsuń
 8. piękna modelka, czarno-białe zdjęcia wyglądają rzeczywiście cudownie z jej urodą :)
  https://alexandras-photographies.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Dopiero teraz obejrzałem powiększone. Te na peronie są cudowne. No i ten portret na końcu. Oczywiście Pani Vanessa też ma w tym swój udział.

  OdpowiedzUsuń