Dzień Dobry! :) Jak wam mija ta leniwa niedziela?
Wiem wiem, tęsknicie za moimi wpisami (a przynajmniej mam taką nadzieję). Ostatnio dodaje je tak rzadko, a jak już są, to pisane na szybko i w biegu. Nie ma co rozpamiętywać, pora wziąć się do roboty! Wakacje się kończą, wszyscy odpoczęli (tak?) chociaż dla mnie to dopiero początek! Na koniec miesiąca wylatuje na moje wymarzone wakacje. Tam na pewno porobię dużo zdjęć i filmików, a tymczasem pokaże wam co udało mi się stworzyć w Warszawie :)

 

Przedstawiam państwu piękną Aleksandrę, która nie pierwszy raz gości przed moim obiektywem. Poprzednia nasza sesja była bardziej magiczna -> klik w link <- chociaż ta aktualna jest równie urokliwa. Na miejsce wybrałyśmy nadwiślaną plażę. Akurat było wietrznie i dość chłodno, więc przywitała nas pusta przestrzeń. Idealna do zdjęć! W planach miałyśmy zrobienia czegoś klimatycznego, już w innej stylizacji. Jednak mając pustkę w głowie (tak samo jak podczas pisania sprawdzianu) nie mogłam sobie przypomnieć żadnej ciekawej miejscówki i postawiłyśmy na metro! Oczywiście musiałyśmy poczekać na stary pociąg, bo tak sobie wymyśliła Mone. Czasem pytacie mnie jak to jest gdy robię sesje w miejscach publicznych? Czy ludzie nic nie mówią? A i owszem, mówią. Dlatego poczekałyśmy chwilę, czyli kilka stacji, aż zmniejszy się ilość podróżujących i zabrałyśmy się za zdjęcia! Jak to wyglądało, możecie zobaczyć w filmiku poniżej, takim minni vlogu :)


modelka Aleksandra Maksym

***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  9 komentarzy:

 1. Gdyby modelka bardziej pracowała nad mimiką, to sesja wyszłaby o niebo lepiej, moim zdaniem. Przysłania mi to trochę to, jak ogólnie dobrze wyszła sesja bo zdjęcia ogólnie bardzo mi się podobają, świetnie wykadrowane! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia w metrze są mistrzowskie, dziękuję do widzenia :D <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia na plaży cudowne! O wiele bardziej mi się podobają :)

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Część z metra bardzo mi się podoba, tylko modelka jakby mocno nieobecna ;p

  Zapraszam na bloga

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia :) Pierwsze ujęcia na piasku i ostatnie w metrze podobają mi się najbardziej :)

  pozdrawiam!
  ~ mój blog ~

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne ujęcia, ale bardziej podobają mi się te w metrze, mają swój klimat ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne zdjęcia <3 mega dobra ostrość :O jakiego obiektywu używasz? :> w metrze sztossss zdjęcia, to światło naturalne czy doświetlałaś czymś?

  OdpowiedzUsuń
 8. co do mojego pytania o sprzęt, to właśnie obejrzałam filmik i wszystko już wiem :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcia jak zawsze świetne, zwłaszcza te w metrze!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń