Macie tak czasem, że po długim okresie nierobienia sesji, nagle idziecie coś stworzyć i później sami nie wiecie jakie zdjęcia obrobić? Albo co lepsze, które dokładniej obrobić? Przed takim dylematem zostałam postawiona. Z własnej nieprzymuszonej woli oczywiście. Minęło bardzo czasu czasu, odkąd nie robiłam sesji. Wiadomo, można zrobić zdjęcia sobie, znajomym, czy rodzinie, ale to już nie to samo. Całe to siedzenie w domach spowodowało zastój w sesjach. I oto jesteśmy, stoimy przed dylematem ile zdjęć obrobić, które dokładniej i dajemy się pochłonąć. Nim się obejrzymy, to zbyt wiele podobnych ujęć nam wyszło, a i tak siedzieliśmy nad retuszem. Trochę stracony czas, a trochę nie, bo tak bardzo mi tego brakowało. Dlatego mamy ten oto spam. Ciężko mi było odciągnąć się od obróbki, zwłaszcza gdy Kasia zmalowała na swojej buzi tak piękny makijaż, znalazła oto to urocze miejsce do zdjęć i ubrała się przepięknie. Modelka na medal! Mi nie pozostało nic, tylko zrobić zdjęcia, a później zasiąść do edycji. 

Szczerze mówiąc, trochę się obawiałam tej sesji. Tak długa przerwa, chyba ponad rok, trochę dawała się we znaki. Czy wciąż będę potrafiła robić sesje jak wcześniej? Może już tego czegoś nie mam? Czy wciąż potrafię? Trochę brak wiary w siebie, załamanie twórcze. Jednak powiem wam, że jestem zakochana. Trochę pokombinowałam przy obróbce, ale finalne efekty mnie zachwyciły. Uwielbiam te zdjęcia! A wy co myślicie? 

Wracając do tematu miejsca naszej sesji, to urocza kawiarnia w Warszawie o nazwie Sweet & Blossom Cafe. Możecie ją znaleźć pod adresem Poznańska 3, oczywiście w Warszawie. Polecam! Pyszna kawa (dziękuje Kasiu ♡), cudowne dekoracje i na pewno bajeczne ciasta. A sam dekoracje na święta Bożego Narodzenia jak i w lato są równie pięknie :) 

modelka & wizażystka & stylistka  - Kasia


1 komentarz: