Kocham psy, większość z was już to wiedziała, a reszta dowie się dzisiaj. Postanowiłam poszerzyć moją działalność fotograficzną o sesje ze zwierzakami. Może byłby ktoś chętny? Koty, psy, każdy mały słodziak! Piszcie na instagram najlepiej :)

Dzisiaj przedstawiam wam Itę oraz suczkę Husky o imieniu Havana. Tyyle słodkości, że nie mogłam się powstrzymać i wybrać najlepsze ujęcie. Stąd ten spam. Jak widzę psy, to nie ma zmiłuj, telefon pęka w szwach od ilości plików. Tym razem nie mogło być inaczej. W dodatku nie mogłam się zdecydować na jeden typ obróbki. Królowała zimna kolorystyka z niebieską, a bardziej szarą trawą i do umaszczenia Havany chyba ten typ bardziej pasuje. Ten drugi, cieplejszy z bardziej jesienną kolorystyką nie robi już takiego wrażenia wow. Chociaż... jak wy myślicie? Osobiście wybieram tą chłodną tonację :) 

***

Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:  1 komentarz:

  1. Trochę smutne jest to, że brakuje już komentarzy na blogach, że ludzie już tylko czasem oglądają, ale nie ma po nich śladu. Polska blogosfera zanika, a to smutne, bo patrząc na robotę jaką się odwala przy pisaniu posta kontra wrzuceniem zdjęcia na instagrama, różni się kompletnie, ale dobrze, że są inne media, na, których ludzie chętnie się udzielają bez możliwych korzyści dla siebie.
    Mnie również bardziej podoba się chłodna tonacja, pomysł na sesje ze swoimi pupilami to cudowny pomysł.
    Pozdrawiam ciepło i ślę buziaki. Życzę też ciągłej chęci do prowadzenia bloga.
    Tylko Petsi

    OdpowiedzUsuń